Yakuplu Şap ve Sıva Hizmeti

Mimarsinan Şap ve Sıva Hizmeti
19 Ekim 2016
Büyükçekmece Ev Boyama Fiyatları
27 Ekim 2016

Yakuplu Şap Ve Sıva Hizmeti

Yapıların büyük bir bölümünü şap ve sıva işçiliği oluşturmaktadır. Yere dökülen tesviye beton üzerine yapılan kaplamaya şap denilmektedir. İç ve dış hemen her mekân için zemin izolasyonu, su ve nem koruma amaçlı ve görselliği ön plana çıkartıp, zemini kullanımı uygun hale getirmeye yarayan şap uygulamasını firmamız kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Şap dökmenin belli kuralları ve sırası vardır, bu yüzden alelade yapılan işçilikler kısa sürede bozulur. Bu size hem zaman hem de para kaybı olarak yansır. Deneyimli personel kadromuz ve yeterli teknik ekipmanlarımız ile hangi mekân olursa olsun kaliteli şap uygulaması yapmaktayız. Yakuplu Şap ve sıva hizmeti kapsamında memnun müşteri portföyümüzle sektördeki yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Şap uygulaması ne kadar önemliyse sıva uygulamaları da aynı şekilde izolasyon ve estetik açıdan önemlidir. Bina duvarlarının temiz ve şık görünümünü sağlayan sıva uygulaması itinayla yapılır. Şap ve sıva hizmeti tekniğine uygun yapılarak firma prensibimiz olarak müşteriye en uygun maliyetle, temiz çalışma, işi zamanında teslim etme garantileri ile sunulmaktadır.

Arayın:0534 512 25 95

 

Yakuplu Şap ve Sıva Hizmeti, Şap ve Sıva Hizmeti Yakuplu , Şap ve Sıva Yakuplu , Yakuplu Şap ve Sıva, Yakuplu Şap ve Sıvacılar, Şap ve Sıvacılar Yakuplu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir