Yapılan Örneklerimiz

TADİLAT VE TAMİRAT HİZMETİ

Zamanında Teslim, Kaliteli Malzeme

Boya badana ve Dekorasyon işleri en sevdiğimiz yaşam alanlarını hayallerimize göre yapmamız için bir çalışma sürecidir. Firmamız seçkin ustalar ile kaliteli iş garantisi ile hizmete hazırdır.

Ekonomik Fiyat

Hızlı ve Temiz Çalışma

Müşterilerimize daima en iyi hizmet vermek için çaba sarfediyoruz işe başlamadan müşterilerimizi dinler istek ve önerilerini dikkate alır aynı şekilde çalışma yapacağımız mekanlarda ne tür bir çalışma yapılacağını çalışma yapılacak gün ve teslimat hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz bilgilendirmeden sonra iş başlangıcı için müşterimizden işe başlama için belli bir tarih belirledikten sonra söz verilen tarihte iş başı yapıyoruz. İşe başladıktan sonra iş ortasında daima müşterimize yaptığımız iş hakkında kısa bilgilendirme yapılarak iş takibi yapıyoruz iş esasında daima çalışma yapılan mekanı temiz tutmak alçı boya badana uygulanan yerde eşyalarınızı yice koruyarak izole ederek müşterimizin eşyalarını her hangi bir zarar gelmesini engellemiş oluyoruz

% / 100

müşteri memnuniyeti garantisi

Aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

Yaşam alanlarınızı renklendirirken herşeyden önce sizleri mağdur etmeyecek bir yol izliyoruz. Fikirlerinizi ve beklentileriniz bizim için önemli bu noktada sizleri sürecin dışında tutmuyoruz.Bu süreci hızlıca bitirip ekibimizle temiz işçilik çıkarmaya gayret gösteriyoruz.

© 2014 BePlumber.
All Rights Reserved.