mimarsinan tadilat ustası

BOYACI USTASI ( fiyat al ) tel : 0534 512 25 95
4 Ağustos 2016
mimarsinan mantolama ustası
4 Ağustos 2016

mimarsinan tadilat ustası

mimarsinan tadilat ustası

 

 

 

EV TADİLATI
Ev tadilatı Yaptırmadan önce tadilatın uzun süreceğini tadilat sırasında uzun süreli seslerin yaşanılacağı gibi ev tadilat yaptırmadan önce ne yapılacağını ne yaptırmak istediğini ve evin yapısına göre yapılacak tadilatın mümkünse liste halinde yazılıp liste üzerinden ustalarla pazarlıkla işe başlanması sizin ve ustanın menfaati icabıdır. Yapılacak tadilat uygulamasının evdeki yaşanlarıda düşünülerek en uygun olan bir plan çıkartılması gerekir.
Dekorasyonu yapılacak,onarılması gereken yada değiştirilmesi hedeflenen salon tadilatı için, mutfak tadilatı için, banyo tadilatı için,yatak odası ve evin diğer bölümleri için ihtiyaç ve öncelik listesi oluşturulmalıdır. İhtiyaç ve öncelikler belirlendikten sonra ev dekorasyonu uygulamasını yapacak firma ile bağlantıya geçilmeli, plan üzerinde ayrıntılı bir şekilde fikir alış verişi yapılmalıdır. Herhangi bir evde mükemmel sonuçlar veren uygulamalar farklı bir evde yetersiz kalabileceği için, kopya denilebilecek projelerden kaçınılmalı, evinizin ihtiyacına göre bir tadilat projesi hazırlanmalıdır. 

 

 

mimarsinan tadilat ustası

 

 

EV TADİLATI KAÇ GÜN SÜRER
Ev tadilat süresi yapılacak uygulamaların ve uygulamada kullanılacak mobilya, dolap, duşakabin vb. malzemelerin imalat sürelerine, evin boş ya da oturulan eşyalı bir ev olmasına göre değişiklik gösterir. 3+1 ortalama büyüklükteki boş bir evin komple tadilatı 20-25 gün arası sürmektedir. İçerisinde yaşanılan eşyalı bir evin tadilat süresi de 30-35 gün arası sürebilmektedir. 

 

 

EV TADİLATI NASIL YAPILIR

Ev dekorasyon uygulamaları bir bütün olarak düşünülmeli, eğer mümkün ise tadilat uygulaması evin her bölümünü kapsamalıdır. Komple tadilat yapılması mümkün olmayan durumlarda ise bir öncelik sırası hazırlanmalı, bakım onarım işleri zamana yayılarak diğer bölümler ile uyumlu bir şekilde tamamlanmalıdır. 

 

 

 

mimarsinan tadilat ustası

 

 

 

mimarsinan tadilat ustası,mimarsinan tadilattçı,mimarsinan tadilat yapan firmalar,mimarsinan tadilat dekorasyon,mimarsinan komple ev tadilatı,mimarsinan bina tadilat ustası,ev tadilat tamiratı ustaları mimarsinan,mimarsinan komple ev tadilatı ustası,

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir