ALÇIPAN,TUĞLA,YUTONG,BÖLME DUVAR tel : 0534 512 25 95

AVCILAR BOYACI ( fiyat, al ) tel: 0534 512 25 95
29 Ekim 2016
ALÇIPAN ASMA TAVAN & ALÇI tel: 0534 512 25 95
1 Kasım 2016
ALÇIPAN,TUĞLA,YUTONG,BÖLME DUVAR

 İstanbul avcılar ve çevresi  Dekor,alçıpan bölme duvar,tuğla bölme duvar,ve yutong bölme duvar malzeme ve işçilikle sizlere hizmet vermekteyiz. Alçıpan, tuğla, yutong ,bölme duvar sistemleri, dünya standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.Alçıpan bölme duvarlar,oluşturulan metal konsüksiyon üzerine fx beyaz alçıpan,fr yangına dayanıklı alçıpan,wr suya dayanıklı alçı plakaların vidalanması ile yapılır.

Birleşim ve ek yerlerine vida yerlerine derz dolgu alçı işlemleri ile düzgün yüzeyler elde edilir.Alçıpan bölme duvarlar yüsek derecede yangına dayanım,ses ve ısı yalıtımı sağlayan uygun sistemlerdir.Uygulaması temiz ve kolaydır.Alçıpan bölme duvarlar üzerine boya,badana ,karo,fayans,duvar kağıdı vb. uygulamalar yapılabilmekte su,atık su, elektirik vb. tesisatlar kolayca gizlenmektedir.  

AVCILAR ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Avcılar alçıpan bölme duvar , Ambarlı Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Cihangir Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Gümüşpala Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Denizköşkler Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Üniversite Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Mustafa Kemal Paşa Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Firuzköy Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Tahtakale Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Yeşilkent Mahallesi alçıpan bölme duvar ,Avcılar merkez mahallesi alçıpan bölme duvar ,ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir